Flyboarding

Zážitkový Los

Každý z Vás určitě někdy měl nebo má chuť si vyzkoušet, jaké by to bylo, kdybyste mohli létat. Tak nyní jste o krok blíže, protože my Vám díky našemu partnerovi můžeme tento pocit dopřát.

Flyboarding je žhavou novinkou v oblasti extrémních vodních sportů. Ať už chcete vystřelit jako raketa až 12 metrů vysoko nebo plavat jako delfín, tak tato výhra Vám to umožní. Jízda (nebo spíše let) na Flyboardu je zážitek jako žádný jiný. Většina lidí ovládne létání během několika zábavných minut!

Flyboard ovládá zkušený instruktor pomocí plynu na skútru, to umožní soustředit se na základy a pomůže vám získat větší stabilitu a jistotu ve vzduchu.

Létání na Flyboardu je jednodušší, než to ve skutečnosti vypadá! Když dostanete správné pokyny a budete se jimi řídit, tak budete stejně jako většina lidí létat během prvních pár minut. V žádném případě není třeba se ničeho obávat. K Flyboardingu není potřeba žádné zkušenosti z jiných sportů. Let na Flyboardu zvládají i děti a lidé v pokročilejším věku.

Omezení:

  1. nohy jsou omezeny velikostí 36–48
  2. hmotnost nesmí přesáhnout 120 kg
  3. vhodné pro děti od 10 let
  4. děti mladší 15 let pouze v doprovodu zákonných zástupců
  5. zážitku se nemohou zúčastnit osoby se závažným onemocněním, těhotné ženy a osoby pod vlivem alkoholu a omamných látek
  6. handicapovaní – na dotaz

Co obsahuje výhra flyboarding:

  • 15-ti minutová instruktáž
  • 15-ti minutový let ve vodě

        (celkem 30 minut)

Sezóna: červen–září (soboty a neděle)

(Tato výhra je bohužel sezónně omezena pouze na tyto termíny. Náš los má podle toho také uzpůsobenou dobu platnosti, takže věříme, že pokud si budete muset na výhru chvíli počkat, nesníží to Vaši radost z výhry.) 


 Termín využití výhry:

Zakoupený los s touto výhrou je možné využít do 30.09.2022.

 

Kde výherní los uplatníte:

Webové stránky poskytovatele služby:  https://www.flyboards.cz/

Adresa: Vrané nad Vltavou u Prahy
               areál Lávka Skochovice

Kontakt pro rezervaci:

Elektronická rezervace:   info@flyboards.cz

Telefonická rezervace:    Martina Lípová: +420 607 253 898

Storno podmínky závazné rezervace:

Bezdůvodně a bezplatně, ale však písemně či telefonicky, lze závaznou rezervaci zrušit nejpozději 2 pracovní dny před začátkem konání akce. Zrušením méně než 2 pracovní dny před zážitkem, nebo nedostavením se v dohodnutém termínu voucher propadá.

Poskytovatel má právo bez jakékoliv sankce zrušit potvrzenou rezervaci z důvodu zásahu vyšší moci – například z důvodu nepřízně počasí, technických problémů, nemoci atd…V tomto případě je poskytovatel povinen poskytnout zákazníkovi náhradní termín.

Seznam dalších zážitků

Letecký simulátor
Letecký simulátor
Praha
Detail